Aktualności - ERGY Group: Amperius, NATURE ABOVE EVERYTHING

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

Aktualności

Aktualności 
 • maj 2014


Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na targach GREEN POWER, które odbędą się w Poznaniu w dniach 13-15 maja 2014 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich . Zaprezentujemy kompleksową ofertę turbin wiatrowych o pioniowej osi obrotu, systemów fotowoltaicznych oraz konwerterów.
Relacja fotograficzna z targów >>

 • marzec 2014


Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na targach NEW ENERGY HUSUM, które odbędą się w dniach 20-23 marca 2014 r. w Messe Husum & Congress NordseeCongressCentrum. Jako wyłączny przedstawiciel marki Amperius na Europę Centralną i Wschodnią wraz z producentem zaprezentujemy kompleksową ofertę turbin wiatrowych o pioniowej osi obrotu.

Relacja fotograficzna z targów >>

 • luty 2014


Kolejna grupa naszych Regionalnych Dystrybutorów oraz Partnerów Handlowych z Polski i Litwy brała udział w specjalistycznym szkoleniu w siedzibie producenta. Oprócz zajęć teoretycznych i praktycznych była okazja zwiedzać pole testowe turbin Amperius.
Fotorelacja >>

 • kwiecień 2013


Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na targach GREEN POWER, które odbędą się w Poznaniu w dniach 14-16 maja 2013 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich . Zaprezentujemy kompleksową ofertę turbin wiatrowych o pioniowej osi obrotu, systemów fotowoltaicznych oraz konwerterów.

 • luty 2013


Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na targach NEW ENERGY HUSUM, które odbędą się w dniach 21-24 marca 2013 r. w Messe Husum & Congress NordseeCongressCentrum . Jako wyłączny przedstawiciel marki Amperius na Europę Centralną i Wschodnią wraz z producentem zaprezentujemy kompleksową ofertę turbin wiatrowych o pioniowej osi obrotu oraz konwerterów SMA.

 • październik 2012


Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na V Lubelskich Targach Energetycznych ENERGETICS, które odbędą się w dniach 13-15 listopada 2012 r. w Centrum Targowo-Wystawienniczym w Lublinie. Jako wyłączny przedstawiciel producenta zaprezentujemy kompleksową ofertę na instalacje fotowoltaiczne i wiatrowe.

 • październik 2012


Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Pomorskich Dniach Energii, które odbędą się w dniach 25-26 października w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBER EXPO.

 • wrzesień 2012


Zapraszamy na nasz funpage na Facebook'u
.

 • sierpień 2012


Dziękujemy Państwu za udział oraz okazane zainteresowanie naszym stoiskiem podczas X Targów Pszczelarskich i Tradycyjnej Żywności. Serdecznie zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony www i zapoznawania się z nowymi produktami. Zapraszamy do galerii.

 • lipiec 2012


NOWOŚĆ!

W naszej ofercie specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy propozycję nowych turbin wiatrowych. Turbina o pionowej osi, o harmonijnym kształcie pozwala na niezwykle cichą pracę. Produkcja energii zaczyna się już przy bardzo niskich prędkościach wiatru. Szczegóły w zakładce Produkty.

W dniach od 04.08.2012 do 05.08.2012 zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas X Targów Pszczelarskich i Tradycyjnej Żywności w Karczowiskach k/Elbląga, gdzie zaprezentujemy najnowsze rozwiązania z zakresu Przydomowych Turbin Wiatrowych.

W związku z dużym zainteresowaniem naszym produktem firmy Amperius, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy specjalną ofertę dealerską. Naszym dealerom zapewniamy atrakcyjne ceny dealerskie, pomoc techniczną oraz merytoryczną, a także organizację akcji promocyjnych skierowanych do ogółu, wystawiennictwo na targach, reklama w mediach ogólnopolskich, dostawa materiałów reklamowych i promocyjnych do dealera. Zapewniamy odpowiednie szkolenia techniczne i biznesowe.
Dealer otrzyma specjalną cenę na model demonstracyjny, a także ma możliwość dodatkowego przychodu z tytułu montażu i serwisu. Naszym obowiązkiem jest dostarczenie produktu do dealera oraz odpowiednie zabezpieczenie przed uszkodzeniem podczas transportu. Na wszyskie turbiny wiatrowe udzielamy dwu letniej gwarancji z możliwością wykupu na 5 lat.  Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą współpracy prosimy o kontakt z Nami. W zamian otrzymają Państwo od nas komplet dokumentów zawierający aktualną pełną ofertę handlową oraz umowę dealerską firmy ERGY.

 • maj 2012


W dniach 8-10 maja 2012 r. odbyły się targi GREEN POWER w Poznaniu organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Jako wystawca zaprezentowaliśmy najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny energetyki wiatrowej. Zapraszamy do galerii.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego